Sikeresen lezárult az alapítás folyamata, bejegyzésre került a Magyar Gyáripari Szakszervezet (MGSZ).
A mai naptól szívesen várjuk a képviseletre vágyó munkavállalókat. Bármilyen munkáltatótól csatlakozhatnak hozzánk a kollégák.
Szakszervezetünk nem korlátozódik egyetlen munkáltatóhoz, vagy telephelyhez.
Szívesen várjuk akár a BYD, Givaudan, Váll-ker és egyéb telephelyek munkavállalóit is.
A belépés folyamata a következő:
Kattintson a belépési nyilatkozat letölthető formátumára, utána ki kell tölteni. A tagdíj egységesen havonta 3.000 Ft.
Nagyon fontos, hogy a személyes adatok mellett mindenképpen tüntesse fel a munkahelyét, hogy melyik telephelyhez tartozik. Ezen kívül az átutalásnál mindenképpen jelezni kell a tag nevét, születési évét és szintén a munkáltatót a beazonosíthatóság érdekében. A kitöltött belépési nyilatkozatot kérjük kinyomtatva aláírni és eljuttatni a Magyar Gyáripari Szakszervezet címére: 6720 Szeged, Arany János u. 7. (A portán található a szakszervezet postafiókja, ide egy lezárt borítékba kérjük elhelyezni.)
Van lehetőség a Szakszervezet Arany János utca 7. szám alatt található irodája portáján is felvenni a nyomtatott nyilatkozatot, és azt ott kitöltve visszahelyezni a postafiókunkba.
A beérkezett belépési nyilatkozatokat Szakszervezetünk minél hamarabb elbírálja és értesítjük a munkavállalókat a megadott elérhetőségeken.
Amennyiben bármilyen kérdése felmerülne, úgy a szakszervezet hivatalos email címén: magyar.gyaripari.szakszervezet@gmail.com teheti fel kérdéseit.